Barnee 03-002 komoda z witryną z dymionym szkłem i LED - kaszmir z czarnymi detalami
Symbol:
BARNEE-03-002
Barnee 03-002 komoda z witryną z dymionym szkłem i LED - kaszmir z czarnymi detalami. Komoda z witryną BARNEE 03-002 z kolekcji ML Meble w wybarwieniu kaszmir / czarne detale. Mebel ma wymiary 107 × 40 × 86 cm (szer. × gł. × wys.). Pełna część z dwiema zamykanymi przestrzeniami służy do przechowywania, natomiast część przeszklona z półką tworzy dwa podświetlane poziomy ekspozycyjne.
Dostępność:
Brak towaru
0
szt.
Wpisz swój adres e-mail
Cena:1039.00
szt.
Zamówienie telefoniczne: 691771564
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: do 10 dni roboczych
Cena przesyłki:
30
Odbiór osobisty0
Dostawa przedpłata30
Dostawa płatność pobranie35
Kod kreskowy:
EAN:
Komoda z witryną BARNEE 03-002 - funkcjonalny mebel z kolekcji Barnee
Komoda z witryną BARNEE 03-002 to propozycja do salonu, jadalni lub pokoju dziennego. Bryła łączy uporządkowany wygląd z praktycznym układem przechowywania, dlatego sprawdzi się zarówno w większej aranżacji całej kolekcji, jak i jako pojedynczy mebel.
Przemyślany układ wnętrza
Pełna część z dwiema zamykanymi przestrzeniami służy do przechowywania, natomiast część przeszklona z półką tworzy dwa podświetlane poziomy ekspozycyjne.
Najważniejsze zalety
Dwie zamykane przestrzenie.
Dymione szkło hartowane.
Ciepłe oświetlenie LED w standardzie.
Dotykowy ściemniacz.
Push to open.
Cichy domyk.
Czarne metalowe nogi.
Materiały i stylistyka
Bryłę wykończono w kolorze kaszmir / czarne detale. Płyta laminowana tworzy trwałą i łatwą do utrzymania powierzchnię, a czarne metalowe nogi nadają meblowi lekkości. Przeszklone elementy wykonano z dymionego szkła hartowanego osadzonego w metalowej ramie.
Wymiary i dane produktu
Szerokość: 107 cm
Wysokość: 86 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 37,5 kg
Liczba paczek: 2
Elementy szklane: 1
Mebel można zestawić z pozostałymi elementami kolekcji Barnee, tworząc spójną zabudowę dopasowaną do potrzeb pomieszczenia. Kolorystyka kaszmir / czarne detale ułatwia łączenie bryły z neutralnymi ścianami, drewnianą podłogą oraz dodatkami w czerni, beżu i szarości.
Uwaga: dekor widoczny na ekranie może nieznacznie różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień monitora i oświetlenia. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją producenta.
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.